Mazowieckie

zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Księgowy/ Księgowa z orzeczeniem o niepełnosprawności praca w Warszawie

Warszawa

Typ ogłoszenia: Dam Prace

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Księgowy/ Księgowa z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Praca stacjonarna w Warszawie (ul. Noakowskiego &#8211; Śródmieście) z możliwością pracy zdalnej raz w tygodniu

Wymagania:

&#9679; Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
&#9679; Wykształcenie minimum średnie
&#9679; Znajomość pakietu MS Office
&#9679; Znajomość programu księgowego
&#9679; Doświadczenie w pracy w księgowości
&#9679; Ukończony kurs księgowy
&#9679; Mile widziana znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

&#9679; Wystawianie faktur
&#9679; Księgowanie dokumentów
&#9679; Przygotowywanie deklaracji VAT, JPK
&#9679; Rozliczanie magazynu
&#9679; Analiza kont rozrachunkowych
&#9679; Inne prace w dziale księgowości

Oferujemy:

&#9679; Pracę biurową w Warszawie (ul. Noakowskiego &#8211; Śródmieście)
&#9679; Możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu
&#9679; Umowę o pracę na okres próbny 1 &#8211; 3 miesięcy
&#9679; Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy 7h (9.00 -16.00)
&#9679; Umowę o pracę na czas nieokreślony w okresie zasadniczym
&#9679; Wynagrodzenie w okresie próbnym 6000 brutto
&#9679; Wynagrodzenie w okresie zasadniczym 7500 brutto
&#9679; Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
&#9679; Kartę sportową
&#9679; Prywatną opiekę medyczną
&#9679; Ubezpieczenie na życie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Natalia
503 460 566
nwalkiewicz@bponetwork.pl
rekrutacja@bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ
****//www.bponetwork.pl/oferty-pracy

(Aby wyświetlić stronę proszę wkleić nazwę strony od www. do przeglądarki)

Ogłoszenie dodane: Piatek, 13 Wrzesien, 2024  14:35

Identyfikator: 749107

Wyświetleń: 2271