Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kelner/Barman

Grębiszew pod Mińskiem Mazowieckim

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Ekwos w Grębiszewie pod Mińskiem Mazowieckim poszukuje wykwalifikowanych kelnerek/kelnerów do obsługi restauracji.

Opis stanowiska pracy
Profesjonalna obsługa gości w restauracji, doradzanie przy wyborze dań, serwowanie dań i napojów, pomoc w przygotowaniu dużych imprez , nakrywanie, dekoracje stołów, obsługa baru, wystawianie rachunków

Wymagania:
- Doświadczenie w zawodzie min. 1 rok
- Wykształcenie zawodowe jako kelner.

A także:
- Gotowość do pracy zmianowej również w dni wolne od pracy.
- Pracowitość , niezawodność, umiejętność pracy w grupie,
- Punktualność, elastyczność, dobra prezencja.
- aktualna książeczka zdrowia
- mile widziana znajomość języków obcych z wyróżnieniem języka angielskiego

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia
- pracę w profesjonalnym, młodym zespole
- możliwość efektywnego rozwoju
- umowę o pracę po okresie próbnym

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem w języku polskim. Proszę także dołączyć dokument potwierdzający wykształcenie kierunkowe na wskazany adres e-mail.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 29 Wrzesien, 2014  14:15

Identyfikator: 523640

Wyświetleń: 3667