Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista/tka Ds SprzedaŻy. Telemarketing

Warszawa

Jesteśmy firmą turystyczną. Głównie zajmujemy się promocją hoteli oraz wyjazdami indywidualnymi. Posiadamy wielu zadowolonych Klienów, których codziennie przybywa.
W związku z rozwojem firmy poszykujemy dwóch osób do działu telemarketingu.
Praca przyjemna w młodym zespole. Obowiązki telemarketerki/ra to:
Promocja, sprzedaż,bieżąca obsługa klienta, dbanie o wizerunek firmy, dążenie do celu w wyznaczonych planach sprzedażowych.
Oczekujemy od kandydatki/ata
Dyspozycyjności- praca w godzinach 10-18/5 dni w tygodniu
Dobrej dykcji
Umiejętności rozmowy przez telefon
Oferujemy szkolenia wprowadzające oraz udoskonalające pracę
Wynagrodzenie podstawa,prowizja oraz bonusy
Dobre warunki pracy.
Praca od zaraz
CV prosimy przesyłać za pomocą formularza. Skontaktujemy się z wybranymi osobami aby zaprosić na rozmowę

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 13 Listopad, 2014  14:12

Identyfikator: 528919

Wyświetleń: 3416