Mazowieckie

Konsultant ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta (pon-pt wgodz 17-21)

Warszawa

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 35 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Aktualnie dla naszego Klienta firmy T-mobile poszukujemy osob na stanowisku:

Konsultant ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta (pon-pt w godz 17-21)

Zadania:
telefoniczne wsparcie sprzedaży produktów firmy,
realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów,
zapewnianie opieki klientom oraz obsługa posprzedażowa.

Wymagania:
doświadczenie w sektorze handlowym w charakterze telefonicznej obsługi klienta,
wysokie umiejętności interpersonalne,
nastawienie na realizację wyznaczonych celów oraz determinacja w działaniu,
dobra dykcja,
komunikatywność

Nasz Klient oferuje:
umowę zlecenie,
pracę w stałych godz. 17- 21 od poniedziałku do piątku,
wynagrodzenie podstawowe stawka 12zł godz. brutto oraz prowizję uzależnioną od efektów sprzedaży,
niezbędne narzędzia wspomagające pracę,
profesjonalne szkolenie wprowadzające do pracy oraz możliwość nieustannego doskonalenia podczas szkoleń produktowych i sprzedażowych,
możliwość rozwoju i awansu w strukturach

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 09 Luty, 2015  13:35

Identyfikator: 538361

Wyświetleń: 3250