Mazowieckie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Opiekun w szpitalu

Wielka Brytania

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Klient Jobs.pl/

Dla naszego klienta szpitala w Stuttgarcie szukamy wykwalifikowanych osób na stanowisko:
Nr ref.: OP/STU/JOBS.PL
Miejsce pracy: Stuttgart/Niemcy
Organizujemy spotkania w Warszawie w dniu 22 lipca.
Zadania:
&#8226; Sprawowanie opieki nad osobami potrzebuj±cymi sta³ej opieki (zazwyczaj s± to osoby doros³e i / lub starsze),
&#8226; Pomoc podopiecznym w osi±ganiu niezale¿no¶ci,
&#8226; Wykonywanie czynno¶ci pielêgnacyjnych i opiekuñczych,
&#8226; Realizacja potrzeb bytowych w zakresie utrzymania czysto¶ci,
&#8226; Dbanie o dobre samopoczucie podopiecznych, zdrowie psychiczne i fizyczne.
Wymagania:
&#8226; Dobra znajomo¶æ jêzyka niemieckiego w mowie i pi¶mie,
&#8226; Do¶wiadczenie w pracy jako opiekun,
&#8226; Empatia, wyrozumia³o¶æ, odpowiedzialno¶æ, ¿yczliwo¶æ i cierpliwo¶æ,
&#8226; Chêæ i mo¿liwo¶æ szybkiego rozpoczêcia pracy.
Oferujemy:
&#8226; Zdobycie do¶wiadczenia zawodowego i umiejêtno¶ci w sektorze medycznym w Niemczech,
&#8226; Wynagrodzenie pocz±tkowe, podstawowe wynagrodzenie od &#8364; 2300 - &#8364; 2800 brutto miesiêcznie,
&#8226; Pomoc w za³atwieniu formalno¶ci zwi±zanych z podjêciem pracy.
Forma kontaktu:
Prosimy o przys³anie CV w wersji polskiej i niemieckiej ze zdjêciem i numerem referencyjnym (OP/STU/JOBS) w tytule maila na adres: medizin@jobs.pl/

Og³oszenie dodane: Sroda, 03 Lipiec, 2013  12:11

Identyfikator: 466528

Wy¶wietleñ: 5299

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Opiekunka osób starszych - Republika Federalna Niemiec
  2. Opiekunka
  3. Opiekun produktu
  4. Opiekunka do dziecka
  5. Opiekunka do 2-ki dzieci Bielsko-Bia³a