Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Magister Farmacji - Bliska Apteka

Glinojeck k Ciechanów

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Jesteśmy GRUPĄ APTEK wyłącznie z polskim kapitałem.

Firma Nasza rozwija się dynamicznie od 1999r..
Obecnie posiadamy już 68 własnych aptek i planujemy otwieranie dalszych.

Nasze apteki rozlokowane są na terenie całej Polski. Kilka z nich posiada wieloletnią tradycję w zaopatrywaniu lokalnych mieszkańców w leki i materiały medyczne.

Wysoka jakość usług, to nasza domena.

Nr Ref: 006/MG
MAGISTER FARMACJI
Miejsce pracy: Województwo- Mazowieckie;
Miejscowość- Glinojeck/ k. Ciechanów
Opis stanowiska:
- profesjonalna i rzetelna obsługa Klientów w zakresie bezpośredniej realizacji recept,
- informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków
- doradzanie i udzielanie porad pacjentom,
- przyjmowanie, zamawianie produktów leczniczych,
- weryfikacja recept,
- sprzedaż/wykonywanie leków recepturowych,
- realizacja planów sprzedażowych,
- monitorowanie stanów magazynowych,
- bezpośrednie raportowanie do managera placówki,
- inne obowiązki związane z zawodem i potrzebami apteki.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (tytuł magistra farmacji),
- prawo do wykonywania zawodu,
- minimum 1,5 &#8211; 2 lata doświadczenia,
- dyspozycyjność, zaangażowanie, samodzielność, kreatywność, doskonała organizacja pracy,
- wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
- bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (pakiet Open Office, Poczta - email),
- bardzo dobra umiejętność obsługi programu KamSoft.

Oferujemy:
- konkurencyjne wynagrodzenie,
- pomoc w znalezieniu mieszkania,
- bardzo dobre warunki pracy,
- pracę w nowocześnie zarządzanej placówce,
- możliwości awansu i ustaloną z pracownikiem ścieżkę rozwoju.

Kontakt:
Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV) na adres E-mail:
rekrutacja@novitmed.pl/
z dopiskiem (tytułem wiadomości)

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 12 Kwiecien, 2012  23:46

Identyfikator: 391207

Wyświetleń: 5241