Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik apteki Piastów

Piastów, mazowieckie

A-Team Recruitment jest firmą doradztwa personalnego, z doświadczeniem zdobytym na międzynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji.

Aktualnie, dla naszego Klienta, właściciela nowocześnie urządzonych aptek, poszukujemy ambitnych i energicznych osób na stanowisko:

Kierownik Apteki

Miejsce pracy: Piastów, mazowieckie

Nr ref.: KA/PS/04/12

Opis stanowiska:

 nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki,
 nadzór nad kwestiami marketingowymi &#8211; mile widziane pro aktywne podejście,
 zapewnienie odpowiedniej liczby personelu oraz dbanie o dobrą atmosferę pracy,
 zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi w zakresie bezpośredniej realizacji recept oraz sprzedaży preparatów OTC,
 doradzanie i udzielanie porad pacjentom.

Wymagania:

 wykształcenie wyższe farmaceutyczne,
 prawo wykonywania zawodu i uprawnienia kierownicze,
 znajomość zagadnień marketingu aptecznego,
 wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
 umiejętność obsługi komputera (Internet, pakiet MS Office, mile widziany Kamsoft).

Oferujemy:

 bardzo atrakcyjne warunki finansowe,
 szkolenia,
 możliwość rozwoju zawodowego,
 pracę w przyjaznym zespole.

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym KA/PS/04/12 na adres:

justyna.piotrowicz@ateam.pl/

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę A-Team Recruitment Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Szpitalnej 6/10 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 03 Kwiecien, 2012  12:50

Identyfikator: 389336

Wyświetleń: 3177