Mazowieckie

zmień miasto

Project Manager

Warszawa

Human Resources Poland (Hr.pl/), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego klienta, firmy z obszaru Internetu i marketingu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

- zarządzanie grupą Social Media Konsultantów,
- nadzorowanie projektów z zakresu marketingu internetowego,
- monitorowanie oraz analiza pracy zespołu,
- raportowanie i analiza efektów działań prowadzonych przez zespół,
- pilnowanie terminowości i efektywności prowadzonych działań,
- aktywne rozwijanie zakresu działań prowadzonych dla klientów,
- udział w brainstormach kreatywnych i przygotowywaniu ofert dla nowych klientów,
- opracowywanie strategii dla firm i marek.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- wykształcenie wyższe,
- umiejętność zarządzania ludźmi i projektami,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- umiejętność pracy zarówno indywidualnej, jak i w zespole,
- umiejętność budowania relacji i utrzymywania kontaktów,
- biegła znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem),
- dobra znajomość Worda i Excela.

Mile widziane:

- skrupulatność, dokładność w działaniu,
- kreatywność, chęć do nauki i rozwoju zawodowego,
- dyspozycyjność i komunikatywność.

Oferta:

- możliwość awansu pionowego i poziomego, szkolenia,
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
- elastyczne godziny pracy,
- praca w miłej atmosferze,
- dodatkowe bonusy: komputer firmowy, telefon służbowy.

Aplikacje CV proszę wysyłać na adres: rekrutacje@hr.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 25 Wrzesien, 2014  13:01

Identyfikator: 523159

Wyświetleń: 4609