Mazowieckie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Manager ds. Sprzeda¿y B2B

Warszawa

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego w zwi±zku z dynamicznym rozwojem naszego klienta firmy z bran¿y FMCG &#8211; dystrybutora win i wysokiej klasy alkoholi, poszukuje kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
stworzenie od pocz±tku komórki sprzeda¿y korporacyjnej
stworzenie oferty B2B w zakresie produktów winiarskich i mocno alkoholowych
pozyskiwanie i budowanie bazy klientów korporacyjnych
aktywna sprzeda¿ na business-mixerach
organizowanie spotkañ i degustacji dla firm
budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
3-letnie do¶wiadczenie w sprzeda¿y produktów klientom korporacyjnym
do¶wiadczenie w bran¿y FMCG &#8211; w sprzeda¿y win lub alkoholi mocnych
znajomo¶æ jêzyka angielskiego w stopniu umo¿liwiaj±cym prowadzenie rozmów handlowych
wykszta³cenie wy¿sze
komunikatywno¶æ i ³atwo¶æ w niawi±zywaniu relacji biznesowych
samodzielno¶æ i kreatywno¶æ
czynne prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowê o pracê
atrakcyjne wynagrodzenie - czê¶æ sta³a oraz prowizja
mo¿liwo¶æ rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane udzia³em w rekrutacji prosimy o przesy³anie CV za po¶rednictwem serwisu.

Uprzejmie informujemy, ¿e skontaktujemy siê tylko w wybranymi kandydatami.

Prosimy o do³±czenie do ¿yciorysu i podpisanie nastêpuj±cej klauzuli: &#8222;Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustaw± z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)&#8221;.

Og³oszenie dodane: Piatek, 28 Marzec, 2014  12:13

Identyfikator: 501687

Wy¶wietleñ: 3426

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Manager Dzia³u Drogeryjnego
  2. Manager Dzia³u Kosmetycznego
  3. Manager Dzia³u Drogerii - Radom
  4. Manager
  5. Manager / Doradca Finansowy