Mazowieckie

zmień miasto

Doradca ds.Sprzedaży Produktów Bankowych

Janki/ k Raszyna

Chcesz pracować z najlepszymi, z dużym doświadczeniem w sprzedaży? Dołącz do Nas!!!
DSA Sp. zo.o. aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko:
Doradca ds. Sprzedaży Produktów Bankowych ING Banku Śląskiego
w punkcie ING Express
Miejsce pracy: Janki k/Raszyn

Twoje zadania:
• bezpośrednia, profesjonalna sprzedaż produktów i usług bankowych ING Banku Śląskiego,
w nowoczesnych punktach ING Express, znajdujących się na terenie Centrum Handlowego
• doradzanie w zakresie oferowanych usług
• aktywne pozyskiwanie Klientów (praca stacjonarna)
• zapewnienie najwyższej jakości obsługi w oparciu o wewnętrzne procedury
• uczestniczenie w akcjach marketingowych i innych aktywnościach organizowanych przez bank

Nasze wymagania:
• wykształcenie minimum średnie lub wyższe
• komunikatywność i otwartość na kontakty z ludźmi
• optymizm, entuzjazm i zapał do pracy
• wysoka kultura osobista
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub prezentacji produktów

DSA zapewnia:
• umowę o pracę na pełny etat
• atrakcyjne warunki wynagradzania (pensja stała oraz system premiowy)
• możliwość rozwoju zawodowego w branży finansowej i bankowej
• uczestnictwo w szkoleniach produktowych i sprzedażowych
• przyjazną atmosferę i pomocnych przełożonych
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.
Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 22 Czerwiec, 2015  11:47

Identyfikator: 552848

Wyświetleń: 2843