Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. wsparcia IT

Warszawa

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą IT z ugruntowaną pozycją na rynku krajowym. Naszym celem jest stały rozwój firmy i realizacja ambitnych projektów informatycznych. W związku z powyższym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Jeżeli:
&#8226; jesteś osobą ambitną , a nowe wyzwania są dla Ciebie dodatkową motywacją do realizacji złożonych zadań,
&#8226; chciałbyś/chciałabyś uczestniczyć w ciekawych projektach informatycznych przeznaczonych dla administracji rządowej,

Zakres obowiązków:
&#8226; diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych zgłaszanych przez klienta,
&#8226; przygotowywanie oraz bieżące utrzymanie dokumentacji wewnętrznej,
&#8226; bezpośrednie i zdalne wsparcie techniczne,
&#8226; obsługa i konfiguracje urządzeń peryferyjnych oraz stacji roboczych,
&#8226; udział we wdrażaniu systemów informatycznych.

Oferujemy:
&#8226; stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
&#8226; elastyczny czas pracy w zgranym zespole,
&#8226; rozwój zawodowy,
&#8226; wsparcie merytoryczne z możliwością poszerzania wiedzy, korzystania z doświadczenia zespołu,
&#8226; pracę na pełny etat.

Nasze oczekiwania:
&#8226; dobra znajomość systemu Windows Server 2008 i wyższe, IIS, Windows PowerShell, oraz umiejętność ich instalacji oraz konfiguracji,
&#8226; znajomość MS SQL Server,
&#8226; dobra znajomość HTMLa, CSS, XML,
&#8226; znajomość narzędzi: Wireshark, Fiddler,
&#8226; doświadczenie w zarządzaniu Windows Server,
&#8226; dobra znajomość zagadnień sieciowych,
&#8226; umiejętność pracy pod presją czasu,
&#8226; bardzo dobra organizacja pracy,
&#8226; komunikatywność,
&#8226; samodzielność i kreatywność w działaniu,
&#8226; umiejętność analitycznego myślenia,
&#8226; wykształcenie wyższe, preferowane techniczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail:
kontakt@eduline.com.pl/
W tytule maila prosimy podać nazwę stanowiska.

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz.926 ze zm.)" Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 30 Marzec, 2016  14:06

Identyfikator: 579005

Wyświetleń: 2936