Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Analityk Biznesowy

Typ ogłoszenia: Dam Prace

CO ROBIMY?
Rozbudowane portale, wielowątkowe aplikacje, chmury serwisów, wydajne bazy i hurtownie danych &#8211; dla liderów sektora ubezpieczeniowego i finansowego. Wspólną cechą naszych projektów jest ich duża skala. Każdy projekt to wiele modułów &#8211; jak również tysiące użytkowników generujących setki tysięcy akcji dziennie. Dlatego dbamy o jak najlepsze wykorzystanie wzorców projektowych, odpowiednio dobraną architekturę, wysoką jakość, wydajność oraz skalowalność rozwiązań.

GDZIE PRACUJEMY?
Cenimy sobie komfort pracy, który przekłada się na jej jakość. Dlatego też nasza siedziba to nie tylko komfortowe stanowiska pracy, ale również przestronna kuchnia, wygodna jadalnia, bilard, piłkarzyki, ogródek z ławkami i grillem &#8211; a to wszystko położone w kameralnej okolicy z dobrym dojazdem.

O NAS
Jesteśmy młodzi - 80% z nas jest przed trzydziestką. Prawie 40% osób pracuje w ITIS ponad 3 lata, kolejne 35% jest z nami co najmniej rok. Większość z nas na co dzień koduje. Developerzy i webmasterzy to prawie połowa naszego teamu. Wspierają ich analitycy oraz testerzy. Pieczę nad wszystkimi sprawują Team Leaderzy.

Oferta pracy: Analityk Biznesowy

Wymagamy:
- Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- Wykształcenie kierunkowe (informatyczne systemy zarządzania lub pokrewne)
- Znajomość narzędzi projektowych oraz notacji UML
- Znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:
- Przeprowadzanie analizy biznesowej i systemowej w projektach informatycznych
- Proponowanie rozwiązań funkcjonalnych, współpraca z architektem, wsparcie programistów, wsparcie w testowaniu gotowego rozwiązania
- Prowadzenie warsztatów projektowych
- Utrzymywanie dobrych relacji z Klientem

Mile widziane:
- Znajomość branży ubezpieczeniowej
- Doświadczenie w analizie wymagań z wykorzystaniem przypadków użycia
- Doświadczenie w pracy z systemami w technologiach Microsoft .NET
- Znajomość relacyjnych baz danych

Oferujemy:
- Ciekawą, pełną wyzwań pracę
- Przyjazną atmosferę w młodym zespole
- Udział w szkoleniach i konferencjach
- Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej Rodziny
- Ubezpieczenie na życie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji ze zdjęciem na adres: rekrutacja@itis.pl/ z nazwą stanowiska w temacie wraz z klauzulą: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 25 Wrzesien, 2014  11:51

Identyfikator: 523133

Wyświetleń: 4952