Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Sortowanie JabŁek I Gruszek- Holandia

Holandia

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Oferujemy:
- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)
- Umowa o pracę z holenderskim pracodawcą
- Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek w Niemczech
- Zakwaterowanie
- Stałą opiekę polskiego koordynatora
- Pomoc w organizacji wyjazdu

Zakres obowiązków:
- Sortowanie jabłek i gruszek

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku
- Komunikatywna znajomość j. angielskiego
- Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
- Własny samochód dostępny na wyjazd - mile widziane

Szybkie kroki do podjęcia pracy
1 Skontaktuj się z nami 2 Daj nam poznać swoje zalety 3 Wybierz ofertę pracy 4 Wyjedź

Dlaczego ABC Work:
- Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
- Jesteśmy już 5 lat na rynku
- Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
- Pomogliśmy już wielu kandydatom

Prosimy o przesyłanie CV na adres: holandia@abcwork.eu
Zapraszamy na Naszą stronę abcwork.eu oraz Facebooka i Twittera

Prosimy o załączenie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABC Work Sp. z o.o., Sp.k.,21-500 Biała Podlaska, ul. Terebelska 67a dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.
Informujemy, że zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 05 Wrzesien, 2017  13:34

Identyfikator: 620026

Wyświetleń: 1045