Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca w Niemczech Murarz z j. niemieckim

Niemcy

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Murarz do wylewania posadzek przemysłowych

Opis stanowiska:

praca w Köln (Niemcy)
praca na pełny etat, 45 h tygodniowo + nadgodziny
praca w systemie na akord
montaż izolacji termicznych i akustycznych podłóg i krawędzi
rozkładanie folii
przygotowanie mieszanki betonowej i wylewanie podłogi
niwelacja wylewki betonowej
dozbrajanie posadzki
cięcie i wypełnianie dylatacji
zacieranie i impregnacja posadzki
utrzymywanie maszyn i narzędzi w sprawnym i czystym stanie

Wymagania:

konieczna znajomość j. niemieckiego
konieczne prawo jazdy kat. B, zalecane własne auto
mile widziane doświadczenie
mile widziany, udokumentowany zawód murarz posadzkarz lub zawód pokrewny
szybkie tempo pracy, umiejętność pracy na akord
dokładność, samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Oferujemy:

niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
wynagrodzenie brutto od 14 do 20 euro (akord)
dieta dzienna netto: 12 do 24 euro (tylko podczas pracy na montażu)
wynagrodzenie miesięczne netto od 2000 do 3000 euro
zakwaterowanie zapewnione i odpłatne 150 euro miesięcznie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres rekrutacja@esteelo.pl/ lub skorzystanie z formularza, wpisując nr ref DE/20/2016

Prosimy o załączenie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;

Esteelo Human Resources nr rej. 14625

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 08 Wrzesien, 2016  10:54

Identyfikator: 592617

Wyświetleń: 1570