Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Mechanik samochodowy / Technik - Norwegia

Norwegia

Typ ogłoszenia: Dam Prace

MECHANIK/ TECHNIK SAMOCHODÓW
PRACA W NORWEGII

Praca dla mechaników/ techników samochodów osobowych roznych marek.
Praca w serwisie autoryzowanym.
PRZYŚLIJ CV DO NAS
REKRUTACJA TRWA!!! POZNAJ NAS OSOBIŚCIE!!!
OFERUJEMY:
&#8722; atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zdobytych szkoleń
&#8722; płatne nadgodziny
&#8722; dodatek urlopowy (&#8221;feriepenger&#8221;)
&#8722; legalne zatrudnienie na warunkach norweskich, pomoc w załatwieniu formalności
&#8722; długoterminowe kontrakty z możliwością otrzymania umowy na stałe
&#8722; kompletne ubranie robocze i niezbędne narzędzia- gratis
&#8722; ubezpieczenie- gratis
&#8722; wsparcie polskojęzycznego konsultanta- gratis
&#8722; bezpłatne kursy nauki języka norweskiego
&#8722; przygotowanie oraz wyposażenie zakwaterowania - gratis
WYMAGANIA:
&#8722; min 3 lata aktualnego doświadczenia na stanowisku mechanika/technika samochodowego
&#8722; komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego warunek konieczny
&#8722; obsługa programów diagnostycznych w języku angielskim lub norweskim
&#8722; dobra znajomosc elektroniki i elektryki samochodowej
&#8722; wykształcenie kierunkowe udokumentowane
&#8722; 2 referencje (wymagane przed rekrutacją)
&#8722; prawo jazdy kat. B

OBOWIĄZKI:
&#8722; dokonywanie napraw mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych
&#8722; diagnostyka komputerowa
&#8722; szybki serwis, wymiana płynów eksploatacyjnych

Zapraszam do kontaktu nawet jeżeli nie spełniasz któregoś z wymagań.
Proszę o przesłanie CV na adres: mechanik@lsj.pl/, z dopiskiem &#8222;Mechanik &#8211; Norwegia&#8221;.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;

LSJ HR GROUP
Licencja 4440
Celna 1, 70-644 Szczecin, tel. +48 91 813 09 06, 506 045 052 e-mail: mechanik@lsj.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 03 Marzec, 2017  14:55

Identyfikator: 606627

Wyświetleń: 1377