Mazowieckie

zmień miasto

Steward/stewardessa - Berlin, Niemcy Rekrutacja 20 Grudnia!

Niemcy

Odpowiedz: pczerkaska@lsj.pl

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Steward/Stewardessa - Berlin, Niemcy REKRUTACJA 20 GRUDNIA!

Opis stanowiska:
Praca dla linii lotniczych Easy Jet dla osób z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego i niemieckiego. Baza postojowa: Berlin
NAJBLIŻSZA REKRUTACJA W SZCZECINIE: 20 GRUDNIA!!!

Obowiązki pracownika:
- dbanie o bezpieczeństwo pasażera
- opieka nad pasażerami
- sprzedaż artykułów podczas lotu

Osoby które pomyślnie przejdą rekrutację zostaną zaproszone na 3 tygodniowe szkolenie w Wielkiej Brytanii - szkolenie opłacone jest przez pracodawcę. Po satysfakcjonującym ukończeniu szkolenia firma gwarantuje zatrudnienie na stałe. Jedyny koszt to opłacenie przelotu - 60 Euro i zakwaterowania - 100Euro
Wynagrodzenie:
- pensja stała gwarantowana 11.430 Euro/rocznie - okres próbny, 12.700 Euro - po okresie próbnym
- dodatki za każdy przebyty lot : 12.93 Euro - 24.23 Euro ( w zależności od długości trwania lotu)
- bonus od sprzedaży - 10% dzielone na 4 osoby z załogi, Średnie zarobki roczne to 17 000 - 20 000 Euro
Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego
- wiek powyżej 18 roku życia
- umiejętność pływania
- bardzo dobry stan zdrowia (zgodnie z wymogami linii lotniczych)
- niekaralność
- wzrost: 157 cm - 190,50 cm
- waga proporcjonalna do wzrostu
- posiadanie ważnego przynajmniej przez rok paszportu
- brak widocznych tatuaży i body piercingu
- ukończenie 3 tygodniowego kursu dla pracowników obsługi linii lotniczych ( kurs opłacony przez pracodawcę)
Szukamy otwartych, energicznych i zmotywowanych ludzi.
Zapewniamy:
pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów, tłumaczenie życiorysów, ofertę pracy u sprawdzonych pracodawców, podpisanie w Polsce umowy pośrednictwa pracy w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia, zorganizowanie zakwaterowania, organizację transportu, opiekę podczas trwania kontraktu.
Dokumenty:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres pczerkaska@lsj.pl/ w temacie wpisując: imię, nazwisko i "BERLIN"
LSJ AGENCJA PRACY
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
licencja 4440

Ogłoszenie dodane: Sroda, 15 Grudzien, 2010  17:54

Identyfikator: 255437

Wyświetleń: 5208