Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik ds. sprzedaży

Warszawa

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MRPiPS (Certyfikat nr 15703).

Obecnie dla naszego Klienta &#8211; firmy działającej od 1998 roku, specjalizującej się w produkcji wysokiej klasy karniszy, rolet, żaluzji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK DS. SPRZEDAŻY

Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Zakres obowiązków:

- zarządzanie sklepem w celu zapewnienia rentowności i maksymalizacji sprzedaży,
- zarządzanie pięcioosobowym zespołem sprzedażowym,
- poszukiwanie nowych rynków zbytów sprzedaży na powierzonym terenie,
- realizacja powierzonych planów sprzedażowych,
- wspieranie rozwoju produktów poprzez zbieranie i analizowanie informacji o potrzebach rynkowych.

Wymagamy:

- doświadczenia na podobnym stanowisku związanymi z montażem, handlem i pokrewne,
- mile widziana znajomość branży budowlanej,
- umiejętność planowania, organizacji i egzekwowania powierzonych zadań
- wszechstronność, wielozadaniowość,
- umiejętność wyznaczania priorytetów,
- rozwinięte umiejętności komunikatywne,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie działalności gospodarczej,
- konkurencyjne wynagrodzenie składające się z podstawy min. 3000 zł netto (do negocjacji) i przejrzystego systemu prowizji,
- możliwość rozwoju i awansu,
- ciekawą i zróżnicowaną prace,
- przyjazną atmosferę w pracy.

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania CV na adres: ewa.kaczmarek@profesja-poznan.pl/

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 27 Czerwiec, 2017  13:20

Identyfikator: 614686

Wyświetleń: 1249