Mazowieckie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Praca dla Kierowcy C+E w Wielkiej Brytanii

Liverpool, Anglia

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Dla naszego wieloletniego Klienta - brytyjskiej firmy z bran¿y budowlanej poszukujemy do¶wiadczonych osób na stanowisko:

Kierowca kat. C+E (HGV)

Opis stanowiska:
- przewo¿enie elementów budowlanych pomiêdzy budowami w okolicach Liverpoolu i Manchesteru
- pomoc przy za³adowaniu i roz³adunku

Wymagania:
- Zawodowe prawo jazdy na samochód ciê¿arowy, C+E (HGV)
- Do¶wiadczenie w prowadzeniu samochodów ciê¿arowych
- Posiadanie elektronicznej karty do tachografu
- Znajomo¶æ jêzyka angielskiego - warunek konieczny
- Mile widziane do¶wiadczenie w przewo¿eniu elementów na budowy
- Dyspozycyjno¶æ i punktualno¶æ

Oferujemy:
- Sta³e, legalne zatrudnienie na warunkach brytyjskich
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Zakwaterowanie blisko miejsca pracy w atrakcyjnej cenie
- Opiekê koordynatora w Wielkiej Brytanii, pomoc w za³atwieniu formalno¶ci zwi±zanych z wyjazdem

Osoby zainteresowane prosimy o przes³anie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila KIER/UK na adres: anglia@jobs.pl/

Og³oszenie dodane: Czwartek, 06 Sierpien, 2015  15:03

Identyfikator: 557693

Wy¶wietleñ: 5333

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Praca
  2. Praca dla ka¿dego
  3. Praca dla Administratora strony internetowej
  4. Praca grill-bar
  5. Praca w hotelu