Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Grupa ADVERTIS poszukuje Zaopatrzeniowca/Kierowcy

Pruszków

Grupa ADVERTIS specjalizująca się w kompleksowej obsłudze projektowej i wykonawczej w zakresie designu miejsca, produktu, wzornictwa i elementów identyfikacji wizualnej w związku z dynamicznym rozwojem i ciągłymi zamówieniami poszukuje osoby na stanowisko:

Zaopatrzeniowiec/Kierowca

Obowiązki:
Realizacja listy zakupów i jej bezpieczne dostarczenie
Transport elementów
Monitorowanie stanu technicznego i czystości floty

Wymagania:
Znajomość materiałów wykorzystywanych do produkcji elementów reklamy wizualnej i wystroju wnętrz
Sprawne prowadzenie samochodów dostawczych w ruchu miejskim
Nienaganny stan zdrowia i siła fizyczna
Komunikatywność i wysoka kultura osobista
Świadomość biznesowa

Oferujemy:
Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń
Dobre warunki lokalowe oraz pozytywną atmosferę w miejscu pracy
Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

Termin rozpoczęcia pracy: ASAP

Lokalizacja: Pruszków (5 minut od stacji kolejki WKD Tworki).

Prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem ZAOPATRZENIOWIEC na adres: rekrutacja@advertis.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 23 Maj, 2014  10:22

Identyfikator: 507730

Wyświetleń: 15797