Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracuj jako kasjer/ka 10zł/h ! Warszawa (WOLA)

Typ ogłoszenia: Dam Prace

PRACUJ jako KASJER/KA!

KASJER / KASJERKA
WARSZAWA, WOLA
UL. GÓRCZEWSKA

ZADANIA:
- sprawna obsługa klientów na stanowisku kasowym

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
- aktualnej książeczki sanitarno- epidemiologicznej
- samodyscypliny i dokładności

WYBRANYM KANDYDATOM OFERUJEMY:
- umowę zlecenie
- stawkę 10 zł brutto/h ( w przypadku studentów lub osób posiadających inny tytuł do odliczenia ubezpieczenia)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail :
kasjer@incoreservice.pl/ w temacie wpisując KASJER
lub kontakt z numerem :
792 702 491
ADRES BIURA:
UL. ŻWIRKI I WIGURY 93, LOK. 3069, WYDZIAŁ GEOLOGII NA UNIWERSYTECIE WARSZAWSKIM
Zapraszamy w godz.: 8:00-17:00,
z dowodem osobistym, numerem NIP i numerem konta.

Jeżeli jesteś studentem, lub osobą bezrobotną, szukasz pracy dorywczej za dobre wynagrodzenie, ta OFERTA jest dla Ciebie, nie czekaj! Wyślij swoje zgłoszenie już dziś!

Ogłoszenie dodane: Sobota, 27 Listopad, 2010  13:14

Identyfikator: 249710

Wyświetleń: 2190