Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik magazynu - okolice Ożarów Mazowiecki 13 zł/h

Duchnic/ k Ożarowa Mazowieckiego

Dream Job Sp. z o.o. Agencja Pracy posiadającą certyfikat Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej nr rej. 7510.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu- 13 zł/h

Miejsce pracy: okolice Ożarowa Mazowieckiego

Praca od zaraz

Obowiązki:
&#8226; praca przy pomocy skanera,
&#8226; pakowanie, oklejanie i przygotowanie zamówień do wysyłki, dźwiganie do 30 kg.

Wymagania:
&#8226; mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;
&#8226; dyspozycyjność: praca dwuzmianowa również w weekendy

Oferujemy:
&#8226; umowa cywilnoprawna
&#8226; stawka godzinowa- 13zł/h

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie cv przez portal TOP-Ogłoszenia.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 15 Kwiecien, 2015  14:21

Identyfikator: 545411

Wyświetleń: 2545