Mazowieckie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Praca na Produkcji od ZARAZ

Karczew

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

Agencja Pracy Full Job (numer certyfikatu 13243) zatrudni:

Pracowników do zak³adu produkcyjnego w Karczewie.

Opis stanowiska:
- zadania manualne
- pakowanie gotowych wyrobów
- segregacja towaru

Wymagania:
- aktualna ksi±¿eczka sanitarno-epidemiologiczna
- chêæ i motywacja do pracy
- dyspozycyjno¶æ do pracy
- podstawowe zdolno¶ci manualne

Oferujemy:
- pracê dostêpn± od zaraz
- umowê cywilno-prawn±
- mo¿liwo¶æ podjêcia innych zleceñ za po¶rednictwem agencji pracy

Zainteresowanych prosimy o pozostawienie danych kontaktowych pod og³oszeniem w celu przekazania szczegó³ów oferty.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie nastêpuj±cej klauzuli w CV:
(Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustaw± z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)
Oferta pracy tymczasowej.

Og³oszenie dodane: Piatek, 20 Maj, 2016  11:40

Identyfikator: 583135

Wy¶wietleñ: 3628

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Praca
  2. Praca dla ka¿dego
  3. Praca dla Administratora strony internetowej
  4. Praca grill-bar
  5. Praca w hotelu