Mazowieckie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Ustawiacz Maszyn

Legnica

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej ( 5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z Legnicy kandydatów na stanowisko:

USTAWIACZ MASZYN

Opis stanowiska:
- Ustawianie maszyn, przezbrajanie, usuwanie przestojów na maszynach
- Przegl±dy dzienne oraz okresowe naprawy maszyn
- Realizacja planu produkcyjnego
- Zg³aszanie awarii i zagro¿eñ BHP
- Praca zgodna z ISO
- Praca na terenie Legnicy ( Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna )

Od kandydatów oczekujemy:
- Do¶wiadczenie min 3 lata jako ustawiacz maszyn lub mechanik (w przemy¶le)
- Wykszta³cenie techniczne (mechaniczne)

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
- Pracê w miêdzynarodowym ¶rodowisku w firmie o stabilnej pozycji na rynku
- Mo¿liwo¶æ rozwoju zawodowego
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o wys³anie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja.legnica@mrjob.pl/ w tytule maila prosimy o wpisanie USTAWIACZ/2013

Prosimy o za³±czenie klauzuli: "Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."

Og³oszenie dodane: Wtorek, 29 Pazdziernik, 2013  15:30

Identyfikator: 484486

Wy¶wietleñ: 7785

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Maszyny do ma³ej cukierni sprzedam
  2. Maszynowy natryskn g³adzi gipsowej
  3. maszyna do krêcenia rur
  4. maszyny szwalnicze
  5. maszyna le¶na Gremo 804A