Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik magazynu (PER/12/16)

Pruszków

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska:

Praca na magazynie.
Obsługa skanera.
Rozładunek i załadunek towarów.
Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Chęć do pracy.
Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac.
Dyspozycyjność.
Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie!
Ubrania robocze.
Pracę w systemie zmianowym (6-14,14-22,22-6).
Praca od poniedziałku do piątku (możliwe również soboty).
Dodatkowe informacje:

PRACA OD ZARAZ !
Kontakt telefoniczny: 77 552 43 47 lub 77 543 18 51

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 16 Luty, 2017  09:51

Identyfikator: 605417

Wyświetleń: 1425