Mazowieckie

zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Pracownik Produkcji w firmie farmaceutycznej

Szukasz lekkiej pracy na produkcji w firmie, która docenia swoich pracowników? Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu i chciałbyś pracować w firmie będącej liderem na rynku farmceutycznym? Skontaktuj się z nami, opowiemy o szczegółach.

oferujemy

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
pracę w systemie 3-zmianowym (6-14.00, 14-22.00 i 22-6.00),
miejsce pracy - okolice PKP Służewiec,
wynagrodzenie od 4000 PLN brutto, plus 300 PLN netto na posiłki, dla chętnych praca w weekend dodatkowo płatna, premia roczna, oraz atrakcyjne benefity.

zadania

obsługa maszyn biorących udział w procesie pakowania leków,
nadzór i kontrola procesu produkcji,
raportowanie do przełożonego,
przestrzeganie procedur i instrukcji związanych z wykonywanymi czynnościami.

oczekujemy

doświadczenia w pracy na produkcji,
dobrej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie,
gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 08 Grudzien, 2023  01:35

Identyfikator: 737442

Wyświetleń: 5946