Mazowieckie

zmień miasto

Specjalista ds cateringu

Warszawa

Restauracja rozwija dział cateringu i bankietów oraz eventów
potrzebujemy osoby która ma doświadczenie w przygotowaniu oraz organizacji ekskluzywnego cateringu dla biur oraz osób
dla prywatnych

przyjmujemy tylko
kucharz /kucharka kreatywna z doświadczenie zdobytym w podobnych firmach cateringowych mających dobrą opinie
z umiejętnością kreacji i poczuciem dużej estetyki
oraz zdolnościami organizacyjnymi
blogerki mile widziane

Kluczowe obowiązki:
nadzór i kontrola nad wysokim standardem serwowanych potraw,
przestrzeganie higieny,
bezpieczeństwa i jakości serwowanych dań,
nadzór nad przygotowywaniem ofert
odpowiedzialność za spełnienie celów ilościowych i jakościowych,
nadzór nad kosztami gastronomicznymi (food cost),
zarządzanie, rozwijanie, inspirowanie i ciągłe motywowanie pracowników kuchni w celu zapewnienia wysokiego standardu usług
umiejętność zarządzania zespołem, motywowania, przekazywania wiedzy umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy: szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe,

przyjmujemy tylko cv z doświadczeniem nabytym w restauracjach zajmujących się cateringiem

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 29 Pazdziernik, 2012  12:25

Identyfikator: 422806

Wyświetleń: 2711