Mazowieckie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

P2P Helpdesk Accountant

Warszawa

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Kluczowe zadania na stanowisku:

&#8226; ¦ledzenie transakcji finansowych w wewnêtrznym systemie firmy
&#8226; Szukanie oraz rozwi±zywanie wewnêtrznych i zewnêtrznych problemów
&#8226; Utrzymywanie dziennika ofertowego, aby na bie¿±co nadzorowaæ zapytania
&#8226; Udzielanie dostawcom porad finansowych oraz kontrola nad ich o¶wiadczeniami
&#8226; Autoryzacja, obróbka i ksiêgowanie faktur

Wymagania:

&#8226; Ukoñczone studia w kierunku finansów b±d¼ w trakcie studiów zaocznych
&#8226; Min.roczne do¶wiadczenie w bran¿y finansowej/ksiêgowej/podatkowej
&#8226; Ogólne rozumienie procesu ksiêgowego w przedsiêbiorstwie
&#8226; Bieg³a znajomo¶æ jêzyka angielskiego (min. na poziomie C1)
&#8226; Znajomo¶æ dodatkowego jêzyka: niemiecki/szwedzki/holenderski (min. na poziomie B2)
&#8226; Umiejêtno¶æ obs³ugi programu MS Excel i posiadanie zdolno¶ci analitycznych

Oferujemy:

&#8226; Praca w firmie o renomowanej pozycji na rynku
&#8226; Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
&#8226; Praca w miêdzynarodowym ¶rodowisku
&#8226; Szereg szkoleñ

Og³oszenie dodane: Piatek, 31 Marzec, 2017  10:29

Identyfikator: 608709

Wy¶wietleñ: 1945

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Accountant w dziale GL
  2. Helpdesk