Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Menedżer Regionu (z doświadczeniem w bankowości prywatnej)

Warszawa

Talentica &#8211; zespół specjalistów wspierających rekrutacje poszukuje kandydatów na stanowisko Menedżer Regionu.
Naszym klientem jest firma inwestycyjna, skupiająca swoją działalność na inwestycjach w nieruchomości oraz nowo powstające przedsiębiorstwa.

Wymagania:
 doświadczenie w sektorze bankowości prywatnej
 doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów finansowych, poparte sukcesami
 wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe
 wykształcenie wyższe
 umiejętności pracy na samodzielnym stanowisku

Obowiązki:
 doradztwo w zakresie produktów inwestycyjnych opartych o rynek nieruchomości
 aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych
 budowanie długotrwałych relacji z klientami
 zarządzanie grupą klientów w wybranych regionie

Oferujemy:
 atrakcyjne warunki współpracy
 wysokie wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
 współpraca w oparciu o działalność gospodarczą lub umowę zlecenie
 możliwość dodatkowej współpracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: jaroslaw.grobelny@manbase.com do 23 lutego 2014 r.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 05 Luty, 2014  09:35

Identyfikator: 495723

Wyświetleń: 2871