Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Asystent managera projektu

Warszawa, Mokotów

Od 4 lat pomagamy specjalistom na całym świecie w zdobywaniu wiedzy i bieżących rozwiązań z branży IT. Software Media Sp. z o. o. SK wydaje anglojęzyczne magazyny w wyłącznie w wersji elektronicznej umożliwiając stały dostęp do branżowych artykułów. Współpracujemy ze specjalistami dzięki czemu jesteśmy niezawodni w tym, co jest naszą pasją.

ASYSTENT MANAGERA PROJEKTU

Zakres obowiązków:
- Opracowywanie i realizacja planów marketingu i sprzedaży,
- Pozyskiwanie i utrzymywanie dobrych kontaktów z kontrahentami, prenumeratorami,
- Prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert,
- Pozyskiwanie autorów artykułów, betatesterów,
- Budowanie pozytywnego wizerunku projektów wśród klientów.

Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie,
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
- Dyspozycyjność w godzinach 8.00-16.30 (pon-pt),
- Biegła znajomość obsługi komputera i środowiska internetowego,
- Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
- Samodzielność, komunikatywność i orientacja na sukces,
- Szeroki uśmiech :)

Oferujemy:
- Ciekawą i pełną wyzwań pracę w miłej atmosferze,
- Interesujące i samodzielne stanowisko,
- Możliwości awansu w ramach struktury firmy.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV.
Aplikacje prosimy składać na adres rekrutacja19[małpka]software.com.pl/ z kodem referencyjnym H9/AMP w tytule wiadomości.

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji&#8221; (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 883).

Ogłoszenie dodane: Sroda, 30 Pazdziernik, 2013  12:58

Identyfikator: 484615

Wyświetleń: 3486