Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz TIG 141/111 gr. mat. 6

Kozienice

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

W związku z realizacją bieżących projektów Techniczni.eu poszukuje kandydata na stanowisko:

Spawacz 141/111 gr mat.6

Miejsce pracy:
Kozienice

Zakres obowiązków:
- Praca na stanowisku spawacza TIG w brygadach montersko-spawalniczej przy montażu rur ze stali,
- Spawanie ekranów.

Wymagania:
- Doświadczenie w spawaniu rur, ekranów,
- Doświadczenie w spawaniu stali kotłowych,
- Aktualne uprawnienia 141/111 gr. mat. 6 &#8211; UDT lub TUV&#8211; warunek konieczny,
- Samodzielność i zaangażowanie,
- Mile widziane uprawnienia energetyczne.

Oferujemy:
- Zapewniamy zakwaterowanie,
- Certyfikowaną odzież ochronną,
- Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- Atrakcyjną stawkę godzinową.

Prosimy o przesyłanie CV oraz wszelkich dodatkowych uprawnień na adres: rekrutacja@techniczni.eu

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie spawacz 141/111 gr. mat. 6

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 26 Pazdziernik, 2015  12:49

Identyfikator: 565689

Wyświetleń: 2131