Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator wózka widłowego

Elżbietów k. Sochaczewa

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, specjalizującą się między innymi w rekrutacji z dziedziny logistyki i produkcji.

Dla Naszego klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO / składacz

miejsce pracy - Elżbietów k. Sochaczewa

Zakres obowiązków:

- obsługa wózka widłowego
- rozładunek i załadunek towaru
- składanie opakowań

Oferujemy:

- pracę dla jednego z liderów na polskim rynku
- stabilne warunki zatrudnienia (UMOWA O PRACĘ)
- wynagrodzenie miesięczne ZAWSZE NA CZAS
- przejrzysty system premiowy
- pracę w przyjaznej atmosferze
- opiekę konsultanta Randstad na miejscu

Oczekiwania:
- motywacja i zaangażowanie w pracę
- możliwość pracy na 3 zmiany
- sprawności manualnej
- aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych

Jesteś zainteresowany/a? Zadzwoń lub wyślij SMS "PRODUKCJA" - 669-522-122 skontaktujemy się z Tobą!

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 24 Maj, 2016  18:25

Identyfikator: 583455

Wyświetleń: 2065