Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator wózka widłowego - Czechy, Kvasiny

Agencja pracy, Persona-Direktservice Sp. z o. o., zajmująca się zatrudnianiem osób do pracy za granicą, poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator Wózka widłowego
(Miejsce pracy: Czechy, Kvasiny)
Nr ref: 05/2018/CZ/OWW

Obowiązki:

- obsługa bocznego wózka widłowego,
- dostarczanie materiału na hale produkcyjną,

Wymagamy:

- doświadczenie przy obsłudze wózków widłowych &#8211; min. 6 m.
- ważne uprawnienia na wózki widłowe,
- bardzo dobry stan zdrowia,
- chęci do pracy, dokładność, sumienność, zaangażowanie,
- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

- zatrudnienie długoterminowe (czeska umowa o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia),
- darmowe zakwaterowanie albo zwrot kosztów dojazdu z Polski do Czech w wysokości 2500 CZK,
- prace w systemie trzyzmianowym,
- wynagrodzenie w przedziale ok. 3200 netto/m-c (20 000 CZK) z nadgodzinami ok. 3600 zł netto/m-c
- dodatki za pracę w weekend , nadgodziny i święta
- opiekę koordynatora,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

Aby aplikować należy przesłać do nas swoje cv: info@persona-direktservice.pl. W tytule prosimy podać nr ref.: 05/2018/CZ/OWW
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Więcej informacji pod nr tel.: 792-488-288 (biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00)

Do zgłoszenia należy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 17 Maj, 2018  15:03

Identyfikator: 633871

Wyświetleń: 60286