Mazowieckie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Murarz-Klinkier

Warszawa

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Klient Jobs.pl/
Dla naszego klienta, poszukujemy obecnie 5 brygad lub 20 pojedynczych osób do pracy w Warszawie na stanowisko:
Nr ref.: MUR/KLI/JOBS.PL
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania i obowi±zki:
&#8226; Praca przy klinkierze, ustawianie profili.
Wymagania:
&#8226; Do¶wiadczenie w pracy przy klinkierze min. 3 lata,
&#8226; Solidno¶æ, dok³adno¶æ, brak na³ogów,
&#8226; Posiadanie ¶wiadectw pracy lub referencji,
&#8226; Dostêpno¶æ od zaraz,
&#8226; Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
&#8226; Pracê tymczasow± na okres 2 tygodni w Warszawie,
&#8226; Wynagrodzenie: 15 z³ netto ( na rêkê) za godz.,
&#8226; Praca dla brygad lub pojedynczych osób,
&#8226; P³atne zakwaterowanie,
&#8226; Praca od zaraz.
Forma kontaktu:
Osoby zainteresowane prosimy o przes³anie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres: ciesla@jobs.pl/

Og³oszenie dodane: Sroda, 21 Listopad, 2012  15:30

Identyfikator: 426764

Wy¶wietleñ: 2505

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶