Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Kontraktów Fasadowych

Woj. pomorskie

Jobs.pl/ dla swojego klienta - firmy z branży obsługi budownictwa w zakresie stolarki i ślusarki otworowej oraz pasywnych zabezpieczeń przeciwpożarowych poszukuje osób na stanowisko:

Nr ref.: KIER/KON//JOBS.PL
Miejsce pracy: woj. pomorskie
Zakres obowiązków:

organizowanie i kierowanie pracami na budowie, na etapie przygotowania, realizacji i odbioru inwestycji w związku z prowadzonym projektem w zakresie elewacji fasadowych w systemach aluminiowych i stalowych
bezpośrednie komunikowanie się z wykonawcami, projektantami, biurem architektonicznym oraz organami administracji w związku z wymogami projektu (kosztorysy, harmonogramy, pozwolenia itp.)
uczestnictwo w naradach koordynacyjnych i projektowych
weryfikacja i kontrola budżetu
nadzorowanie poprawności dokumentacji kontraktowej
współpraca z produkcją w zakresie: przygotowania zleceń produkcyjnych, ustalanie terminów i warunków dostaw produktów gotowych do montażu, kontroli terminów ustalonych z produkcją (zgodność z harmonogramem budowy)
koordynacja prac bezpośrednio na budowie - bezpośredni nadzór nad jakością, bezpieczeństwem i terminowością prowadzonych robót
ogólne zapewnienie wykonywania prac zgodnie z kontraktami, planami, harmonogramami i specyfikacjami projektu
przygotowanie raportów o stanie zaawansowania prac

Oczekiwania:

wykształcenie wyższe, techniczne, preferowany kierunek - budownictwo
uprawnienia budowlane o specjalności konstrukcyjno - budowlanej
doświadczenie na analogicznym stanowisku w obszarze ślusarki i stolarki aluminiowej
znajomość fasad systemów aluminiowych i stalowych
znajomość i biegła obsługa programów PowerPoint, Auto CAD, Project, pakietu MS Office
umiejętność tworzenia harmonogramów realizacji inwestycji, budżetów oraz kosztów
wiedza i minimum 2 -letnie doświadczenie w zakresie kontroli nad procesami budowlanymi i administracyjnymi
umiejętności negocjacyjne
umiejętność pracy pod dużą presją czasu oraz w stresie

Oferujemy:

ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz poszerzania kompetencji
atrakcyjne wynagrodzenie

Forma kontaktu:
Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji proszone są o przysłanie CV wraz z numerem referencyjnym KIER/KON/POZ w tytule maila na adres:inzynier@jobs.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 30 Styczen, 2013  10:57

Identyfikator: 438264

Wyświetleń: 1139