Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Spedytor Krajowy

Gliwice

ESA Logistika jest jedną z czołowych firm logistycznych reprezentowaną w czterech krajach Europy Środkowej (Czechy, Słowacja, Polska i Węgry). Obecnie ESA zatrudnia ponad 1000 osób.
Na przełomie lat 2007 i 2008 strategicznym partnerem ESA Logistika został Hitachi Transport System Ltd. (HTS).
Oddział ESA Polska powstał pod koniec 2009 roku w Gliwicach i w ciągu ostatnich lat, dzięki pracującym z nami wysokiej klasy specjalistom, zdobył uznanie wśród klientów, świadcząc zwłaszcza usługi spedycyjne oraz magazynowe typu in-house.

Aktualnie w związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Spedytor krajowy

Miejsce pracy:
Gliwice

Opis stanowiska:

-organizacja transportów krajowych
-kontakt i negocjacje stawek z przewoźnikami
-przyjmowanie i weryfikacja oraz wystawianie zleceń transportowych
-wprowadzanie warunków usługi do systemu
-dbanie o wysoką jakość obsługi klienta i wizerunek firmy

Wymagania:

-doświadczenie na stanowisku min. 2 lata
-preferowane wykształcenie wyższe, kierunkowe
-bardzo dobra znajomość branży TSL
-samodzielność w działaniu
-wysokie zdolności organizacyjne i negocjacyjne

Oferujemy:

-umowę o pracę w międzynarodowej korporacji
-duże możliwości rozwoju
-konkurencyjne zarobki i świadczenia
-miłą atmosferę w zaangażowanym zespole

Prosimy o przesyłanie CV nazwanych imieniem i nazwiskiem oraz dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity, Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Esa s.r.o. sp. z.o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Gliwicach."

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 02 Luty, 2016  13:28

Identyfikator: 573981

Wyświetleń: 2397