Mazowieckie

zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Doradca Klienta w PZU

Ostrołeka

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Zatrudnię na stanowisko: Doradca Klienta w PZU
Zakres obowiązków:
- realizacja planów sprzedażowych,
- obsługa klienta zgodnie ze standardami Grupy PZU,
- utrzymywanie długofalowych relacji z klientem.
Wymagania:
- doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i sprzedaży produktów,
- ukończone studia wyższe &#8211; mile widziane kierunki: ekonomia, ubezpieczenia, finanse
i bankowość,
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w mobilnym modelu sprzedaży.
Oferuję:
- umowę o pracę,
- stałe wynagrodzenie oraz premie,
- atrakcyjne benefity,
- szkolenia i programy rozwojowe.
List motywacyjny proszę przesyłać na adres: wzukowski@pzu.pl

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 08 Styczen, 2024  09:44

Identyfikator: 738282

Wyświetleń: 2386